Home Nieuws Sport Nieuws David Jurásek naar TSG Hoffenheim

David Jurásek naar TSG Hoffenheim

© TSG 1899 Hoffenheim

Bundesliga-voetbalclub TSG Hoffenheim heeft zijn ploeg versterkt en leent de Tsjechische international David Jurásek tot eind juni van Benfica Lissabon. De 23-jarige linksback heeft een contract tot en met 30 juni 2028 bij de Portugese kampioen.

“David is een uiterst dynamische vleugelverdediger waar we in de zomer al interesse in hadden. Een engagement kon op dit moment echter niet worden gerealiseerd. Hij is snel, aanvallend sterk en kan in verschillende basisopdrachten variabel aan de linkerkant worden ingezet. De lening van Julian Justvan was ook onderworpen aan de voorwaarde dat we een ander sterk alternatief voor onze ploeg konden krijgen”, legt TSG-directeur Alexander Rosen uit. “Wij zijn ervan overtuigd dat we deze oplossing in David hebben gevonden en zijn blij dat hij in ieder geval in de tweede helft van het huidige seizoen voor ons zal spelen.”

“David is een wilskrachtige en competitieve speler die met zijn kwaliteiten de concurrentie binnen onze ploeg aanzienlijk zal vergroten”, zegt Pirmin Schwegler, hoofd betaald voetbal bij TSG. “Hij maakt gevaarlijke en moeilijk te verdedigen voorzetten en maakt, ondanks dat hij nog maar 23 jaar oud is, nu al indruk met zijn enorme aanwezigheid op het veld. Hij zal met zijn karakter en atletische capaciteiten zeker goed zijn voor ons team.”

David Jurásek verhuisde in de zomer van 2023 van Slavia Praag naar de traditionele Portugese club Benfica Lissabon. In de eerste helft van het jaar speelde hij zes wedstrijden in de competitie, drie wedstrijden in de Champions League en elk één wedstrijd in de Supercup, de Portugese bekercompetitie en de League Cup. 

In het seizoen 2022/2023 speelde Jurásek 55 competitieve wedstrijden voor Slavia Praag, scoorde drie doelpunten en assisteerde 14 doelpunten. De Tsjechische international maakte tot nu toe zeven keer deel uit van het nationale seniorenteam van zijn thuisland en speelde in vijf wedstrijden (één assist). Hij speelde eerder zes interlands voor het Tsjechische nationale team U21.

Bron en foto © TSG 1899 Hoffenheim

Vorig artikelOM eist 9 jaar cel tegen voetballer Quincy Promes voor invoeren drugs
Volgend artikelMac bestaat 40 jaar
Ik ben de eigenaar van Planetzone