Home Nieuws Sport Nieuws Oefenprogramma Eredivisieclubs (updated)

Oefenprogramma Eredivisieclubs (updated)

© PlanetZone

Naar aanloop van een nieuw voetbalseizoen zijn bijna alle eredivisieclubs inmiddels begonnen met hun oefencampagne. Check hier jouw favroriete club!

Ajax

22 juni: Eerste training
27 juni t/m 3 juli: Trainingskamp De Lutte

28 juni: SV Meppen (Dui) – Ajax 0-3
2 juli: Ajax – SC Paderborn (Dui)
13 t/m 19 juli: Trainingskamp Bramberg (Oos)
19 juli: RB Salzburg – Ajax (Saaldelden Arena)
23 juli: Ajax – Eintracht Frankfurt (Stadion Grödig)

AZ

20 juni: Eerste training
2 juli: AZ – PEC Zwolle
4 t/m 8 juli: Trainingskamp Epe
6 juli: AZ – PAOK Saloniki (Gri)
9 juli: Olympiakos Piraeus (Gri) – AZ ( In Piraeus)
16 juli: Westerlo – AZ

Cambuur

22 t/m 25 juni: Trainingskamp Ameland
25 juni: Eerste training (in stadion)

1 juli: Cambuur – SV Meppen (Dui)
12 juli: Regioselectie (ama) – Cambuur

FC Emmen

21 juni: Eerste training
24 juni: DZOH (ama) – FC Emmen

29 juni: Drenthina (ama) – FC Emmen
2 juli: VV Hoogezand (ama) – FC Emmen
5 t/m 10 juli: Trainingskamp Delden
8 juli: PEC Zwolle – FC Emmen
17 juli: FC Groningen – FC Emmen

Excelsior

29 juni: Eerste training
2 juli: Slikkerveer (ama) – Excelsior
5 juli: Lyra (ama) – Excelsior
9 juli: NAC – Excelsior
16 juli: Excelsior – FC Dordrecht
22 juli: Heracles Almelo – Excelsior

Feyenoord

27 juni: Eerste training
2 juli: Feyenoord – FC Kopenhagen (Den)
4 t/m 9 juli: Trainingskamp Saalfelden (Oos)
9 juli: RB Salzburg (Oos) – Feyenoord
16 juli: Feyenoord – Union Sint-Gillis (Bel)
24 juli: Feyenoord – Olympique Lyon (Fra)
27 juli: Feyenoord – NAC (ovb)
31 juli: Feyenoord – Osasuna (Spa, ovb)

Fortuna Sittard

26 juni: Eerste training
2 juli: Fortuna Sittard – Viktoria Köln (Dui)
6 juli: Fortuna Sittard – VfL Bochum (Dui)
16 juli: Fortuna Sittard – KV Mechelen (Bel)
18 t/m 23 juli: Trainingskamp (locatie nnb)

Go Ahead Eagles

19 juni: Eerste training
25 juni: SV Terwolde (ama) – Go Ahead
1-15
29 juni: PAOK Saloniki (Gri) – Go Ahead
2 juli: Go Ahead – Lokomotiva Zagreb (Kro)
9 juli: VfB Oldenburg (Dui) – Go Ahead
16 juli: Helmond Sport – Go Ahead
23 juli: Go Ahead – Jong FC Utrecht
29 juli: Go Ahead – OFI Kreta (Gri)

FC Groningen

20 juni: Eerste training
24 juni: SC Loppersum (ama) – FC Groningen
0-5
2 juli: FC Groningen – PAOK Saloniki (Gri)
4 t/m 9 juli: Trainingskamp Barsinghausen (Dui)
9 juli: Hannover 96 (Dui) – FC Groningen
13 juli: VV Veelerveen (ama) – FC Groningen
17 juli: FC Groningen – FC Emmen
27 juli: Velocitas 1897 (ama) – FC Groningen
30 juli: FC Groningen – Osasuna (Spa)

Heerenveen

25 juni: Eerste training
28 juni: Regioselectie (ama) – Heerenveen 0-14
2 juli: Heerenveense Boys (ama) – Heerenveen
5 juli: Heerenveen – TOP Oss
8 juli: Heerenveen – Blau-Weiss Lohne (Dui)
15 juli: PEC Zwolle – Heerenveen

NEC

22 juni: Eerste training (Weurt)
2 juli: NEC – NEC (ama)
6 juli: DIO’30 (ama) – NEC
9 juli: NEC – RKC
11 t/m 16 juli: Trainingskamp Hoenderloo
16 juli: NEC – FC Bocholt (Dui)
19 juli: De Treffers (ama) – NEC
22 juli: FC Köln (Dui) – NEC
29 juli: Heracles – NEC

PSV

20 juni: Eerste training
25 juni: PSV – BW Lohne (besloten)
6-0
2 juli: PSV – Cercle Brugge (besloten)
4 t/m 10 juli: Trainingskamp Marienfeld (Dui)
9 juli: Arminia Bielefeld (Dui) – PSV
16 juli: PSV – Villarreal (Spa)
19 juli: PSV – FC Eindhoven
23 juli: PSV – Real Betis (Spa)

RKC

23 juni: Eerste training
25 juni: WSC (ama) – RKC
0-5
2 juli: VV Baardwijk (ama) – RKC
9 juli: NEC – RKC
12 juli: PEC Zwolle – RKC
16 juli: Borussia Dortmund O23 (Dui) – RKC

Sparta

24 juni: Eerste training
2 juli: Gouds Sterrenteam (ama) – Sparta
6 juli: Steeds Hooger (ama) – Sparta
12 juli: Quick’20 (ama) – Sparta
23 juli: Beerschot VA (Bel) – Sparta
26 juli: VOC (ama) – Sparta

FC Twente

17 juni: Eerste training
25 juni: Bon Boys (ama) – FC Twente
0-11
3 juli: FC Twente – FC Nordsjaelland (Den)
4 t/m 10 juli: Trainingskamp Dortmund (Dui)
10 juli: Fortuna Düsseldorf (Dui) – FC Twente

FC Utrecht

23 juni: Eerste training
13 juli: Club Brugge (Bel) – FC Utrecht
Trainingskamp nnb

Vitesse

28 juni: Eerste training
2 juli: Regioteam (ama)- Vitesse
8 juli: Westerlo (Bel) – Vitesse

FC Volendam

27 juni: Eerste training
8 juli: SV De Rijp (ama) – Volendam
15 juli: NAC – Volendam
30 juli: Heracles – Volendam

Vorig artikelNieuw Willem II thuisshirt met 4 shirtsponsors
Volgend artikelWIN! Marry Me bluray
Ik ben de eigenaar van Planetzone