Home Nieuws Sport Nieuws Loting eerste voorrondens UEFA Champions en Conference League

Loting eerste voorrondens UEFA Champions en Conference League

In het Zwitserse Nyon is geloot voor de eerste voorrondens van de Uefa Champions league en de nieuwe Uefa Conference League

LOTING CHAMPIONS LEAGUE 2021/2022

Eerste voorronde

CS Fola Esch (LUX) – Lincoln Red Imps FC (GIB)
ŠK Slovan Bratislava (SVK) – Shamrock Rovers FC (IRL)
Malmö FF (SWE) – Riga FC (LVA)
FK Bodø/Glimt (NOR) – Legia Warszawa (POL)
Connah’s Quay Nomads FC (WAL) – Alashkert FC (ARM)
HJK Helsinki (FIN) – FK Budućnost Podgorica (MNE)
CFR 1907 Cluj (ROU) – FK Borac Banja Luka (BIH)
KF Shkëndija (MKD) – NS Mura (SVN)
KF Teuta (ALB) – FC Sheriff Tiraspol (MDA)
FC Dinamo Tbilisi (GEO) – Neftçi PFK (AZE)
Maccabi Haifa FC (ISR) – FC Kairat Almaty (KAZ)
PFC Ludogorets 1945 (BUL) – FC Shakhtyor Soligorsk (BLR)
Ferencvárosi TC (HUN) – Winners of the Preliminary Round
FK Žalgiris Vilnius (LTU) – Linfield FC (NIR)
FC Flora Tallinn (EST) – Hibernians FC (MLT)
GNK Dinamo (CRO) – Valur (ISL)

Speeldagen 6/7 juli en returns 13/14 juli

LOTING EUROPA CONFERENCE LEAGUE 2021/2022

Eerste voorronde

FC Levadia Tallinn (EST) – St Joseph’s FC (GIB)
FC Inter Turku (FIN) – Puskás Akadémia FC (HUN)
FK Dečić (MNE) – KF Drita (KOS)
FK Sūduva (LTU) – Valmiera FC (LVA)
La Fiorita 1967 (SMR) – Birkirkara FC (MLT)
Mons Calpe Sports Club (GIB) – FC Santa Coloma (AND)
FK Velež (BIH) – Coleraine FC (NIR)
NK Domžale (SVN) – FC Swift Hesper (LUX)
FC Shkupi 1927 (MKD) – Llapi (KOS)
FC Dinamo Batumi (GEO) – SP Tre Penne (SMR)
FC Sfintul Gheorghe (MDA) – FK Partizani (ALB)
NK Maribor (SVN) – FC Urartu (ARM)
KF Laçi (ALB) – FK Podgorica (MNE)
FC Milsami Orhei (MDA) – FK Sarajevo (BIH)
FC Noah (ARM) – KuPS Kuopio (FIN)
MŠK Žilina (SVK) – FC Dila Gori (GEO)
FH Hafnarfjördur (ISL) – Sligo Rovers FC (IRL)
Paide Linnameeskond (EST) – WKS Śląsk Wrocław (POL)
RFS (LVA) – KÍ Klaksvík (FRO)
Bala Town FC (WAL) – Larne FC (NIR)
Fehérvár FC (HUN) – FC Ararat Yerevan (ARM)
FC Gagra (GEO) – FK Sutjeska (MNE)
FK Sileks (MKD) – FC Petrocub-Hincesti (MDA)
NK Široki Brijeg (BIH) – KF Vllaznia (ALB)
Stjarnan (ISL) – Bohemian FC (IRL)
Glentoran FC (NIR) – The New Saints FC (WAL)
UE Sant Julià (AND) – Gzira United FC (MLT)
Europa FC (GIB) – FK Kauno Žalgiris (LTU)
Dundalk FC (IRL) – Newtown AFC (WAL)
FC Spartak Trnava (SVK) – Mosta FC (MLT)
FC Struga (MKD) – FK Liepāja (LVA)
Racing FC Union Lëtzebuerg (LUX) – Breidablik (ISL)
FC Honka Espoo (FIN) – NSÍ Runavík (FRO)

Speeldagen 8 juli en returns 15 juli

Bron © UEFA

Afbeelding van Pexels via Pixabay 

Vorig artikel[video] Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – Crossplay & North Star
Volgend artikelNintendo pakt uit met talloze nieuwe aankondigingen tijdens de Nintendo Direct-presentatie voor E3 2021
Ik ben de eigenaar van Planetzone