Home Nieuws TV Nieuws De Flodders zijn terug… en Eyckendael is de klos

[Video] De Flodders zijn terug… en Eyckendael is de klos

© © Jasper Suyk 

De chaos is terug: de strijd tussen de Familie Flodder en de steenrijke buurt Eyckendael barst vanaf maandag 18 mei los op Videoland. In de gloednieuwe trailer zien we hoe Kees Junior (Ghislaine van IJperen) samen met haar familie neerstrijkt in de keurige wijk… en alsof dat nog niet genoeg is, verschijnt ook moeder Kees (Tatjana Šimić) onverwacht op de stoep. De buurtbewoners hebben maar één missie: de Flodders zo snel mogelijk weer weg krijgen.

Van 18 tot en met 22 mei staat Videoland volledig in het teken van ‘Kees Flodder’. Elke dag verschijnt er een nieuwe aflevering, dus bingeplezier gegarandeerd.

© Jasper Suyk 

Over ‘Kees Flodder’
Wanneer Kees Junior een luxe villa erft van een steenrijke oudere man in het chique Eyckendael, grijpt ze haar kans en trekt ze er met haar familie in: Donnie, Priscilla, Paultje en natuurlijk Oma Flodder. Tot grote frustratie van stiefzoon JP, die zijn erfenis aan zijn neus voorbij ziet gaan. Samen met de sluwe Charlotte smeedt hij plannen om de Flodders weg te krijgen. Wat volgt is een keiharde clash tussen twee totaal verschillende werelden.

Kees Junior doet haar best om de rust te bewaren en zich niet weg te laten jagen, maar wanneer haar moeder Kees arriveert, is het hek pas écht van de dam.

© Jasper Suyk 

De bewoners van Eyckendael
De rijke buurt wordt bevolkt door een kleurrijke groep personages, gespeeld door onder anderen Robbert Bleij, André Dongelmans, Isa Hoes, Laura Bakker, Sidar Toksöz en Ferdi Stofmeel. Daarnaast duiken er tal van bekende gezichten op in gastrollen, waaronder Horace Cohen als Oom Henkie en namen als Katja Schuurman, Monic Hendrickx en Cees Geel.

‘Kees Flodder’ is een Videoland Original en een spin-off gebaseerd op het iconische format van Dick Maas. De serie is geregisseerd door Jon Karthaus en geproduceerd door NewBe, met Wijo Koek als hoofdschrijver.

Vanaf maandag 18 mei zijn de eerste twee afleveringen te zien, gevolgd door elke dag een nieuwe aflevering tot en met vrijdag 22 mei.

© Jasper Suyk