Home Nieuws Sport Nieuws Sparta pakt derbyzege in extremis tegen Excelsior

Sparta pakt derbyzege in extremis tegen Excelsior

© PlanetZone Media

Sparta heeft in de slotseconden van de stadsderby met Excelsior alsnog de overwinning weten te grijpen. Op Woudestein werd het 0-1 dankzij een doelpunt in blessuretijd.

De eerste helft bood genoeg spektakel, maar geen doelpunten. Beide ploegen kregen kansen: Lauritsen werd twee keer gestuit door doelman Van Gassel, terwijl Excelsior via een fraai hakje van Naujoks de paal raakte. Even later voorkwam Sparta-keeper Joël Drommel met een redding op de doellijn dat Excelsior op voorsprong kwam.

Joel Drommel (Sparta) pakt de bal van de doellijn © PlanetZone Media

Na rust werd het spel rommeliger, maar Excelsior kwam dicht bij de openingstreffer via Sanches Fernandes. Zijn poging werd echter knap gepareerd door keeper Drommel. Nadat Zagré zijn tweede gele kaart ontving, speelde Sparta het laatste deel van de wedstrijd met een man meer.

Van Gassel wist nog een hard schot van Van Bergen uit het doel te houden, maar moest uiteindelijk capituleren toen Oufkir in de blessuretijd doeltreffend uithaalde. Daarmee gingen de drie punten alsnog mee naar Het Kasteel.

© PlanetZone Media

Excelsior Rotterdam – Sparta Rotterdam 0-1

0-1 Oufkir (90+3)

Toeschouwers: 4.500 (Uitverkocht)

Opstellingen:

EXCELSIOR ROTTERDAM: v.Gassel,Bronkhorst,Widell, Meissen,Zagré,Naujoks (Nadje/65),Jegoian,Carlén (S.Janssen/80), Sanches Fernandes (Mitrovic/77), Wlodarczyk (v.Duinen/65),De Regt (Yoon/77)

SPARTA ROTTERDAM: Drommel,Sambo,Young, Quintero (De Guzman/90+2),v.Aanholt, Clement (Oufkir/74),Toornstra,Kitolano, v.Bergen (Velthuis/90+5),Lauritsen, Ltaief (Duijvestijn/74)

© PlanetZone Media

© PlanetZone Media