Roda JC heeft de goede vorm in de Keuken Kampioen Divisie verder doorgetrokken. De Limburgers waren vrijdagavond met 2-1 te sterk voor Jong AZ en boekten daarmee hun derde opeenvolgende overwinning in de competitie. Door de nieuwe driepunter blijft Roda JC volop in de race om aansluiting te houden met de bovenste plaatsen op de ranglijst.
De thuisploeg nam na 35 minuten spelen de leiding. Mitchel Paulissen wist het net te vinden en zette Roda JC daarmee op een 1-0 voorsprong. Na rust bleef de Limburgse ploeg op zoek gaan naar een tweede treffer.

Die viel na ongeveer een uur spelen. Spits Anthony van den Hurk maakte de 2-0 en liet daarmee opnieuw zien belangrijk te zijn voor zijn ploeg. Het was alweer zijn zesde competitietreffer van dit seizoen.
Jong AZ gaf zich echter nog niet gewonnen. In de slotfase bracht de Deense aanvaller Frej Elkjaer de spanning terug door de aansluitingstreffer te maken. Verder dan de 2-1 kwam de ploeg uit Alkmaar niet, waardoor Roda JC de overwinning over de streep trok.
De Limburgers kunnen met vertrouwen vooruitkijken naar de volgende speelronde. Volgende week vrijdag wacht namelijk een belangrijke uitwedstrijd tegen koploper Heracles Almelo. De club uit Almelo staat op 29 punten en zal voor Roda JC een flinke test vormen.

RODA JC – JONG AZ 2-1
1-0 Paulissen (35)
2-0 v.d. Hurk (61)
2-1 Elkjaer (79)
Toeschouwers: 6.407
Opstellingen:

Foto © PlanetZone Media



![[Video] World of Warcraft introduceert nieuwe spelmodus Talebound](https://www.planetzone.nl/wp-content/uploads/WoW_Midnight_Talebound_ArmorLevels_Slayer-Lvl3_v01-238x178.jpg)



![[Video] World of Warcraft introduceert nieuwe spelmodus Talebound](https://www.planetzone.nl/wp-content/uploads/WoW_Midnight_Talebound_ArmorLevels_Slayer-Lvl3_v01-100x75.jpg)
