Home Nieuws Sport Nieuws Jordan Henderson tekent tweejarig contract bij Brentford FC

Jordan Henderson tekent tweejarig contract bij Brentford FC

© Brentford FC

De ervaren middenvelder Jordan Henderson heeft een contract voor twee seizoenen getekend bij Premier League-club Brentford. De 35-jarige Engelsman was transfervrij nadat hij vorige week in goed overleg zijn contract bij Ajax liet ontbinden.

Henderson kwam in januari 2024 over van het Saoedische Al-Ettifaq naar Ajax. In Amsterdam speelde hij uiteindelijk 57 officiële wedstrijden. Hoewel zijn verblijf bij de Nederlandse club relatief kort was, wist hij er met zijn ervaring een belangrijke rol te vervullen in de kleedkamer.

De 84-voudig Engels international is vooral bekend van zijn lange en succesvolle periode bij Liverpool, waar hij twaalf seizoenen onder contract stond. Als aanvoerder leidde hij de club onder meer naar winst in de Champions League (2019) en de Premier League (2020). Bij Liverpool speelde hij ook met de onlangs overleden sterspeler Diogo Jota.

Met zijn overstap naar Brentford keert Henderson terug naar de Engelse competitie, waar hij hoopt zijn loopbaan op hoog niveau voort te zetten en zijn ervaring te benutten om de Londense club verder te helpen.

© Brentford FC