Home Nieuws Sport Nieuws Feyenoord in Europa League tegen Aston Villa, Real Betis, Celtic

Feyenoord in Europa League tegen Aston Villa, Real Betis, Celtic

© Feyenoord

De loting voor de Europa League begon met de hoogst geplaatste teams, waardoor Feyenoord al snel te horen kreeg wie de tegenstanders zijn. Vanuit pot één werden Aston Villa (thuiswedstrijd) en Real Betis (uitwedstrijd) aan de Rotterdammers gekoppeld. Daarnaast neemt Feyenoord het op tegen Celtic, Braga, Sturm Graz, FCSB, Panathinaikos en VfB Stuttgart. Al met al een stevige uitdaging voor het team van Robin van Persie.

De opzet van de Europa League is dit seizoen identiek aan die van de Champions League. Wanneer Feyenoord zich bij de beste acht weet te plaatsen, stroomt de club direct door naar de achtste finales. Een notering tussen plek 9 en 24 betekent dat er eerst een extra knock-outduel moet worden gespeeld. Mocht Feyenoord buiten de top 24 vallen, dan komt er voortijdig een einde aan het Europese avontuur.

De eerste wedstrijd in de Europa League staat voor Feyenoord gepland op 24 of 25 september. De overige speeldagen zijn al bekend, met de laatste groepswedstrijd op 29 januari 2026. Voor de fanatieke aanhang is ook 20 mei 2026 een datum om te onthouden: dan wordt de finale afgewerkt in Istanbul. Hieronder vind je de overige data van de groepsfase.

Speeldata zijn: 24/25 september, 2 oktober, 23 oktober, 6 november, 27 november,11 december,22 januari en 29 januari