Home Nieuws Sport Nieuws Duitsland na thriller tegen Argentinië tegen Spanje in halve finale

Duitsland na thriller tegen Argentinië tegen Spanje in halve finale

© Davis Cup

Duitsland speelt zaterdag in de halve finale van de Davis Cup tegen Spanje, nadat het team donderdag in Bologna na een bloedstollende strijd van Argentinië won. Pas na een lange driesetter brachten Kevin Krawietz en Tim Pütz het beslissende punt binnen: 4-6, 6-4, 7-6 (10), ruim na één uur ’s nachts.

Spanje verzekerde zich eveneens van een plek in de halve finales. Marcel Granollers en Pedro Martínez versloegen in Bologna het Tsjechische duo Tomas Machac en Jakob Mensik met 7-6 (8), 7-6 (8). In de andere halve finale staan België en gastland Italië tegenover elkaar.Duitsland speelt zaterdag in de halve finale van de Davis Cup tegen Spanje, nadat het team donderdag in Bologna na een bloedstollende strijd van Argentinië won. Pas na een lange driesetter brachten Kevin Krawietz en Tim Pütz het beslissende punt binnen: 4-6, 6-4, 7-6 (10), ruim na één uur ’s nachts.

Spanje verzekerde zich eveneens van een plek in de halve finales. Marcel Granollers en Pedro Martínez versloegen in Bologna het Tsjechische duo Tomas Machac en Jakob Mensik met 7-6 (8), 7-6 (8). In de andere halve finale staan België en gastland Italië tegenover elkaar.