Omstreeks 08.45 uur dinsdagochtend heeft er op de hoofdrijbaan van de A15 een zwaar ongeval plaatsgevonden ter hoogte van Heiplaat, Rotterdam op het traject tussen IJsselmonde en Oostvoorne. Twee auto’s kwamen daar met elkaar in botsing, in de richting van Europoort /Hoogvliet
De politie, brandweer en ambulance kwamen met spoed ter plaatse. De brandweer werd onder andere opgeroepen vanwege kortsluiting in de accu van één van de voertuigen.
Bij het ongeval raakten twee personen gewond. Eén slachtoffer is met prioriteit naar het ziekenhuis vervoerd, het andere slachtoffer is zonder spoed meegenomen voor verdere controle.

Door het ongeval ontstond een file van ongeveer acht kilometer, met een vertraging die opliep tot ruim 50 minuten.
Twee rijbanen moesten tijdelijk worden afgesloten voor de hulpverlening en bergingswerkzaamheden. Hoe het ongeval precies kon gebeuren, is nog onbekend.

Foto’s © PlanetZone Media









