Home Nieuws Sport Nieuws PSG verslaat Barcelona, Liverpool draait duel om

PSG verslaat Barcelona, Liverpool draait duel om

© Uefa

Naast de overwinning van PSV op FC Porto (0-1) kende de Champions League-avond nog acht andere wedstrijden. Liverpool maakte een achterstand goed, Manchester City haalde uit en Paris Saint-Germain trok aan het langste eind tegen FC Barcelona. Hieronder staan de wedstrijden per afzonderlijk item, zodat je ze voor PlanetZone Media kunt gebruiken.

Liverpool – Villarreal 4-3

Liverpool heeft op eigen veld een spectaculaire overwinning geboekt op Villarreal. De Spaanse bezoekers kwamen op een 2-0-voorsprong, maar de Engelsen knokten zich terug in de wedstrijd. Alexis Mac Allister scoorde tweemaal en ook Araújo en Florian Wirtz waren trefzeker. Dankzij de sterke comeback hield Liverpool de drie punten op Anfield.

Manchester City – AEK Athene 5-1

Manchester City heeft overtuigend afgerekend met AEK Athene. Phil Foden was de grote uitblinker met drie doelpunten en speelde een belangrijke rol in de ruime overwinning. Ook Rayan Cherki en Anderson droegen bij aan de Engelse doelpuntenproductie. AEK wist eenmaal te scoren, maar kon de thuisploeg niet serieus bedreigen.

Napoli – Bodø/Glimt 4-3

Napoli heeft na een doelpuntrijk duel met Bodø/Glimt de overwinning gepakt. Beide ploegen vonden meerdere keren het net in een wedstrijd waarin de spanning tot het einde aanwezig bleef. De Italianen trokken uiteindelijk met 4-3 aan het langste eind en voorkwamen daarmee puntenverlies in eigen stadion.

Paris Saint-Germain – FC Barcelona 4-2

Paris Saint-Germain heeft FC Barcelona met 4-2 verslagen in een aantrekkelijk topduel. De Fransen profiteerden van een fout in de opbouw van Barcelona, waarna Désiré Doué de score opende. PSG bouwde de voorsprong verder uit met doelpunten van onder anderen Lucas Hernández, Vitinha en Fabián Ruiz. Barcelona wist tweemaal tegen te scoren, maar kon een nederlaag in Parijs niet voorkomen.

AS Roma – Slovan Bratislava 4-0

AS Roma heeft voor eigen publiek een overtuigende overwinning behaald op Slovan Bratislava. De Italiaanse club was aanvallend de bovenliggende partij en liep uit naar een ruime 4-0-zege. Daarmee herstelde Roma zich in de Champions League en pakte het belangrijke punten in de derde speelronde.

Sabah FK – Borussia Dortmund 1-2

Borussia Dortmund heeft een lastige uitwedstrijd tegen Sabah FK met een overwinning afgesloten. De Duitse ploeg won met 2-1 en nam daarmee de drie punten mee naar huis. Sabah wist eenmaal te scoren, maar slaagde er niet in om Dortmund van de overwinning af te houden.

VfB Stuttgart – Atlético Madrid 1-1

VfB Stuttgart en Atlético Madrid hebben de punten gedeeld. De Duitse thuisploeg kwam op voorsprong via Jamie Leweling, die met een schot van afstand doel trof. Atlético wist vervolgens langszij te komen, waardoor beide teams genoegen moesten nemen met een gelijkspel.

Fenerbahçe – Slavia Praag 2-2

Fenerbahçe en Slavia Praag hebben elkaar in een spannend duel in evenwicht gehouden. Beide ploegen scoorden tweemaal, waardoor het duel eindigde in 2-2. In de slotfase bleef het spannend en slaagde geen van beide teams erin om de winnende treffer te maken.

De uitslagen van de derde speelronde op dinsdag 20 oktober 2026:

WedstrijdEindstand
Fenerbahçe – Slavia Praag2-2
Liverpool – Villarreal4-3
Manchester City – AEK Athene5-1
Napoli – Bodø/Glimt4-3
Paris Saint-Germain – FC Barcelona4-2
FC Porto – PSV0-1
AS Roma – Slovan Bratislava4-0
Sabah FK – Borussia Dortmund1-2
VfB Stuttgart – Atlético Madrid1-1
#ClubWGWGVPntDoelsaldo
1Paris SG3300914-5
2Liverpool3300912-7
3Stuttgart321077-2
4Aston Villa220069-2
5FC Barcelona3201611-6
6Manchester City320169-5
7Sporting220065-1
8Arsenal220064-0
9Real Madrid220066-4
10Real Betis220066-4
11Borussia Dortmund320165-4
12Bayern München211048-3
13AS Roma311148-5
14Sjachtar211044-2
15Atlético Madrid311144-3
16PSV311142-2
17Como210136-4
18Manchester United210134-2
19Villarreal310238-8
20Club Brugge210136-6
21RC Lens210133-4
22Napoli310235-7
23RB Leipzig210132-4
24Feyenoord210134-7
25Sabah310233-6
26Bodø/Glimt310234-9
27AEK310233-8
28Fenerbahçe302123-9
29Viking201114-6
30Slavia Praag301214-7
31Internazionale200204-6
32LASK200203-7
33FC Porto300302-6
34Lille200202-6
35Galatasaray200202-7
36Slovan Bratislava300301-13