De Graafschap heeft vrijdagavond een belangrijke overwinning geboekt in de Keuken Kampioen Divisie. De Doetinchemmers wonnen op bezoek bij FC Emmen met 1-2 en namen daarmee drie punten mee naar huis.
De Graafschap kende een sterke start van de wedstrijd. Al na zeven minuten zette Kania de bezoekers op voorsprong. FC Emmen liet zich daardoor niet van de wijs brengen en kwam na 29 minuten terug in de wedstrijd. Cooper-Love zorgde voor de 1-1, waardoor beide ploegen met een gelijke stand de rust ingingen.
Na de pauze wist De Graafschap opnieuw toe te slaan. In de 63e minuut bracht Warmerdam de bezoekers weer op voorsprong: 1-2.
FC Emmen ging vervolgens op zoek naar een nieuwe gelijkmaker, maar wist het doel niet meer te vinden. De Graafschap hield de voorsprong vast en stapte uiteindelijk met een 1-2 overwinning van het veld.
Voor De Graafschap betekent de zege een welkome opsteker na de moeizame start van het seizoen. FC Emmen loopt daarentegen tegen een nederlaag aan en zal zich in de volgende speelronde willen herstellen.
FC EMMEN – DE GRAAFSCHAP 1-2
0-1 Kania (7)
1-1 Cooper-Love (29)
1-2 Warmerdam (63)
Toeschouwers: 7.136
Foto © PlanetZone Media





![[Video] Marvel’s Wolverine maakt zich op voor komst naar PlayStation 5](https://www.planetzone.nl/wp-content/uploads/y08NgD6Eb2O8yQQ48Pa0iX33SftKorLsj1h2CyqpUGx7Ip2T4Z1L4O0_D5HhdipAmcFPt8IQdwdFl4V1yztI7vegGypYMfAqNYSfsmQRcuEYMEvCD8pAXNNiWIeruXPq1pDh_1Ok_Bp5bso-JLYl53R2n97xsareANz-rUzPIUe9xows9KwiUs7mUu7mGXp_-238x178.jpg)
![[Preview] We Were Here Tomorrow](https://www.planetzone.nl/wp-content/uploads/image-301-100x75.png)

![[Preview] Wardens of Avalon](https://www.planetzone.nl/wp-content/uploads/image-296-100x75.png)
![[Preview] We Were Here Tomorrow](https://www.planetzone.nl/wp-content/uploads/image-301-284x160.png)