Omstreeks 18.30 uur donderdagavond is brand uitgebroken in een leegstaand kantoorpand aan het Brede Water in Zoetermeer. De brandweer en politie kwamen met spoed ter plaatse.
Al snel werd door de hulpdiensten opgeschaald naar een zeer grote brand. Volgens de eerste informatie woedt het vuur momenteel op de bovenste etage van het pand. Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend. Inmiddels is ook opgeschaald naar GRIP 1.
Het is niet de eerste keer dat er brand uitbreekt in het leegstaande gebouw. Ook op 5 mei en 28 april moest de brandweer al uitrukken voor een brandmelding bij het pand.
Vooralsnog zijn er geen gewonden bekend. De hulpdiensten zijn nog volop bezig met de bestrijding van de brand en doen onderzoek naar de oorzaak
Foto © PlanetZone Media









