Nog geen twee dagen na de start van het nieuwe radiospel ‘De Meezinger’ op 100% NL is de eerste zingende anonieme BN’er al geraden. In de avond van dinsdag 3 februari bleek Renate (28) uit Capelle aan den IJssel bijzonder alert en herkende de stem van Maxime Meiland. Met haar juiste antwoord wint Renate €1900. Woensdag 4 februari start tijdens de ochtendshow van Giorgio Hokstam en Ingrid Jansen de volgende ronde.
Sinds maandag 2 februari is op 100% NL het nieuwe radiospel De Meezinger te horen. Luisteraars moeten raden welke anonieme BN’er meezingt met bekende 100% NL-hits. Vijf keer per dag krijgen zij de kans om De Meezinger te raden. Renate wist tijdens Somertijd, tijdelijk gepresenteerd door Erik van Roekel, de mediapersoonlijkheid uit Chateau Meiland te raden en is daarmee €1900 rijker.
Hoe werkt het?
Het spel wordt dagelijks tussen 07:00 en 19:00 uur gespeeld. De jackpot startte op maandag 2 februari met €1000 en loopt bij elk fout antwoord met €100 op. Luisteraars kunnen meespelen door ‘Meezinger’ te sturen via de app van 100% NL. Wanneer zij in de uitzending komen, mogen zij een poging wagen om te raden welke BN’er De Meezinger is. Foute antwoorden zijn terug te vinden in de stories op het Instagramkanaal van 100% NL.De Meezinger is vanaf maandag 2 februari dagelijks te horen tussen 07:00 en 19:00 op 100% NL.
© Naomi van Verseveld









