Roda JC heeft uitstekende zaken gedaan in de strijd om de bovenste plekken door met 2-1 te winnen bij Almere City FC. In een wedstrijd vol kansen trok de ploeg uit Kerkrade uiteindelijk verdiend aan het langste eind en mag het zich de grote winnaar van deze topper noemen.
In de eerste helft kreeg Roda meerdere mogelijkheden, maar kwam Almere City als eerste op voorsprong. Die hield echter niet lang stand, want Cooper-Love profiteerde van een fout van de doelman en maakte snel gelijk. Ook na rust bleef Roda de betere ploeg, al werden veel kansen gemist. Twee minuten voor tijd viel alsnog de beslissing, toen Joshua Nisbet raak schoot en Roda JC de overwinning veiligstelde.
Door deze zege staat Roda JC nu derde in de competitie met 25 gespeelde wedstrijden en 49 punten. Almere City FC heeft een wedstrijd minder gespeeld en staat op 38 punten. In de strijd om de derde periodetitel staat Almere City tweede met 4 gespeelde wedstrijden en 9 punten. Roda JC volgt met 5 wedstrijden en 8 punten. RKC voert de ranglijst aan in de derde periode met 5 wedstrijden en 11 punten.
ALMERE CITY FC – RODA JC 1-2
1-0 Rijkhoff (40)
1-1 Cooper-Love (41)
1-2 Nisbet (88)
Toeschouwers: 3.219
Foto © PlanetZone Media




![[Video] Super Switch: Alle Champions League-wedstrijden tegelijk bij Ziggo Sport](https://www.planetzone.nl/wp-content/uploads/641499-Header-acb9f9-original-17694249741200-238x178.png)
![[Video] Wytse van der Goot uitgeroepen tot Sportjournalist van het Jaar 2025](https://www.planetzone.nl/wp-content/uploads/642180-Wytse-502af4-original-1769589068-238x178.png)



