Home 112 Nieuws Voor derde keer in een week tijd: explosie beschadigt gevel woontoren en...

Voor derde keer in een week tijd: explosie beschadigt gevel woontoren en ruiten van auto’s

© PlanetZone Media

Aan de Pegasiusweg in Rotterdam-Oost heeft woensdagochtend rond 05.20 uur opnieuw een explosie plaatsgevonden. Door de harde knal is de glazen voorgevel van een woontoren gebarsten, waarna grote hoeveelheden glasscherven op de stoep terechtkwamen

Zeker vier naastgelegen geparkeerde auto’s raakten eveneens beschadigd; bij meerdere voertuigen zijn ruiten gesneuveld.

De politie heeft de omgeving ruim afgezet en pionnen geplaatst bij aangetroffen patronen. Onder de pionnen ligt een natte plek, vermoedelijk afkomstig van het materiaal dat is gebruikt bij de explosie.

© PlanetZone Media

De Forensische Opsporing (FO) heeft sporen veiliggesteld en onderzoekt de herkomst en toedracht.

Het is de derde explosie bij dezelfde woontoren binnen een week. Eerder werd op de stoep bij het pand ook het woord ‘war’ geschreven, wat de onrust in de buurt verder vergroot.

De politie onderzoekt of de incidenten met elkaar in verband staan. Over mogelijke daders of motieven is nog niets bekend.

© PlanetZone Media

© PlanetZone Media