Home Nieuws Sport Nieuws Denzel Dumfries ontbreekt vanavond in WK-kwalificatieduel tegen Polen

Denzel Dumfries ontbreekt vanavond in WK-kwalificatieduel tegen Polen

Het Nederlands elftal moet het vanavond in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen stellen zonder Denzel Dumfries. De rechtsback ontbreekt op de definitieve selectie van 23 spelers.

Bondscoach Ronald Koeman liet donderdag al doorschemeren dat Dumfries mogelijk niet inzetbaar zou zijn vanwege fysieke klachten. Lutsharel Geertruida wordt daardoor verwacht als vervanger op de rechterflank.

Dumfries speelde tot nu toe een belangrijke rol in de kwalificatiereeks, met twee goals en drie assists op zijn naam. Ook Jeremie Frimpong, rechtsback van Liverpool, mist deze interlandperiode door een blessure.

Eerder haakten Wout Weghorst en Quilindschy Hartman al af vanwege fitheidsproblemen. Emanuel Emegha werd opgeroepen als vervanger voor Weghorst.

Bij een overwinning in Warschau is Oranje vanavond direct zeker van deelname aan het WK van komende zomer.