De Europa League-wedstrijd tussen Feyenoord en Panathinaikos van vanavond wordt vanavond gespeeld om 21.00 uur. De wijziging is doorgevoerd op advies van de autoriteiten, in verband met het voorspelde zware weer.
Er wordt in middag code Oranje verwacht, met stormachtig weer en windstoten die mogelijk boven de 100 à 120 km/u uitkomen. Na overleg tussen de UEFA, Feyenoord en andere betrokken partijen is besloten dat de wedstrijd alleen veilig kan plaatsvinden als deze eerder begint. De oorspronkelijke aftrap stond gepland om 18:45 uur en werd eerder vervroegd naar 16.30 uur
Feyenoord erkent dat de late aanpassing gevolgen kan hebben voor supporters die al plannen hadden gemaakt, maar benadrukt dat het gaat om een situatie van overmacht. De club hoopt dat zoveel mogelijk fans alsnog aanwezig kunnen zijn om het team aan te moedigen.
Supporters die door de nieuwe aanvangstijd niet kunnen komen, krijgen de mogelijkheid om hun ticket terug te vragen. Begin volgende week komt Feyenoord met nadere informatie over de procedure voor terugbetalingen.









